letní tábory

čtrnáct dní pořádné zábavy

LETNÍ TÁBOR SMAJLÍKOV

29.7. - 11.8. 2018 v Kamensku u Blovic

Vážení rodiče, rádi bychom vám úvodem poděkovali za Vaši důvěru v naši organizaci. Letní tábory pořádané Pionýrskou skupinou Otava Sušice mají dlouhou tradici a mohou se pochlubit stovkami spokojených účastníků. Jak jste si určitě stihli sami všimnout, tématem letošního tábora jsou smajlíci. Tábor se uskuteční od 29.7. do 11.8.2018 na táborové základně Kamensko nedaleko města Blovice. Děti budou ubytovány v prostorných chatkách. Stravování bude vyvážené a bude probíhat 5x denně. Cena byla vykalkulována na 3.200 Kč pro člena sdružení Pionýr a na 3.900 Kč pro nečlena. Pokud dítě zaregistrujete jako člena Pionýrské skupiny Otava Sušice na rok 2018, získáte automaticky slevu 700 Kč na tento tábor (bude pro vás platit cena pro člena). Registrace stojí 300 Kč a je na jeden kalendářní rok. Registrace zaniká automaticky nezaplacením členského příspěvku v následujícím roce - tedy v lednu 2019. Pokud by se dítěti tábor líbil a bylo registrované, může od září zdarma chodit na naše schůzky, kde si užije také spoustu zábavy.

Přihláška a informace k platbě jsou ke stažení níže na této stránce. Pokud Vaše dítě prozatím členem PS Otava Sušice (dále jen PS) není a rádi byste dítě zaregistrovali a získali tak lepší cenu tábora, vyplňte prosím navíc přihlášku do PS. Přihláška je ke stažení také níže na této stránce (je interaktivní, lze ji tedy v počítači rovnou vyplnit a vytisknout již vyplněnou). Věnujte prosím zvýšenou pozornost bloku se souhlasem s nakládáním s osobními údaji, bez kterého nemůžeme dítě do PS přihlásit. 

Přihlášky se snažte vrátit vyplněné a podepsané obratem na adresu: Pionýrská skupina Otava Sušice, Nuželická 60, 342 01 Sušice nebo na info@psotava.czČím dříve, tím lépe...

Bližší informace o táboře samotném, list účastníka, potvrzení pro lékaře a další dokumenty obdržíte písemně nejpozději jeden měsíc před začátkem tábora - tj. do 28.6.2018! K dispozici budou taktéž na www.psotava.cz.

účastnický poplatek

3.200 Kč člen PS Otava - 3.900 Kč nečlen

Jakub Vejdělek

720 943 750, info@psotava.cz