letní tábory

čtrnáct dní pořádné zábavy

LETNÍ TÁBOR POPOVICE U BENEŠOVA

11.8. - 24.8. 2019

V letošním roce pořádáme letní tábor u obce Kamenná Lhota, Popovice, které se nachází asi 15 km od města Benešov u Prahy. Základna je vybavena stany s podsadou, (uvnitř stanu jsou postele s dřevěným roštem, matrace potahované čistými prostěradly a poličkou pro odložení drobných věcí) srubem s elektřinou (kde je kuchyně, zázemí pro zdravotníka, vedení, marodku a materiál), tzv. hangárem (tj. velkým stanem se stoly a lavicemi, kde se nachází jídelna), v loňském roce rekonstruovanými suchými záchody s prkénky (zvlášť chlapci, dívky, marodka, personál), zastřešená umývárna s tekoucí pitnou vodou a zvlášť sprchou s ohřevem vody, ohništěm, zastřešeným prostorem pro sušení věcí a bazénem, který lze v horkých dnech využít pro příjemné osvěžení. V okolí lze využít lesů i luk, na výlety se nabízí zámek Jemniště, Konopiště, či města Benešov u Prahy a Vlašim.

Přihláška a informace k platbě jsou ke stažení níže na této stránce. Pokud Vaše dítě prozatím členem PS Otava Sušice (dále jen PS) není a rádi byste dítě zaregistrovali a získali tak lepší cenu tábora, vyplňte prosím navíc přihlášku do PS. Přihláška je ke stažení také níže na této stránce (je interaktivní, lze ji tedy v počítači rovnou vyplnit a vytisknout již vyplněnou). Věnujte prosím zvýšenou pozornost bloku se souhlasem s nakládáním s osobními údaji, bez kterého nemůžeme dítě do PS přihlásit. 

Přihlášky se snažte vrátit vyplněné a podepsané obratem na adresu: Pionýrská skupina Otava Sušice, Nuželická 60, 342 01 Sušice nebo na p.darda@narodni-divadlo.czČím dříve, tím lépe...

Bližší informace o táboře samotném, list účastníka, potvrzení pro lékaře a další dokumenty obdržíte písemně nejpozději jeden měsíc před začátkem tábora - tj. do 11. 7. 2019! K dispozici budou taktéž na www.psotava.cz.

účastnický poplatek

4.100 Kč člen PS Otava - 4.800 Kč nečlen

Petr Darda

777 355 480 , p.darda@narodni-divadlo.cz