víkendové akce

vyrazte s námi za dobrodružstvím

POHÁDKOVÝ LES

26.5.2018, lesopark Luh

Pohádkový les se řadí mezi tradiční jednodenní víkendové akce a je každoročně pořádán během posledního květnového víkendu pod záštitou PS Otava Sušice za finanční podpory města Sušice.

Tato akce není určena jen dětem a členům pionýrské skupiny, naopak, především se jedná o akci pro širokou veřejnost, které nabízíme plnohodnotné strávení dne v přírodě. Vyrazte na Pohádkový les s celou rodinou, kamarády a přáteli, čím více Vás bude, tím to bude větší legrace! Pro děti i dospělé připravujeme originální program v tematickém sledu zaměřený na pohybové aktivity, logické myšlení i legrační zážitky.

V letošním roce nás čeká již 20. jubilejní ročník, který se ponese v duchu pohádek světa Walt Disney, park na Santosu se rázem promění v pohádkově kouzelný les, kde uvidíte nevídané a uslyšíte neslýchané!

Na startu obdržíte soutěžní lístek, na který za každý splněný úkol přibude razítko. Jako každý rok bude připraveno 10 stanovišť, které ovládnou známé pohádkové Disneyho tváře. Jednotlivé postavičky z pohádek připraví různorodé úkoly a překážky pro děti všech věkových kategorií. Na startu obdržíte soutěžní lístek, na který za každý splněný úkol přibude razítko. Až jich bude deset, čeká Vás na samotném konci velké překvapení. Těšte se, i my se na Vás moc těšíme!

Nechte se unést a přijďte si s námi zasoutěžit do světa kouzel a pohádek!

účastnický poplatek

20 Kč za osobu

Michaela Vejdělková

774 097 091, info@psotava.cz